Про нас

Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб якість
наших товарів і сервісу завжди виправдовувала Ваші
очікування
Наша компанія розробляє, виробляє та постачає на ринок України високоякісні декоративні та оздоблювальні матеріали, емалі, лазурі, фарби, а також різноманітні хімічно-будівельні покриття. Ми приділяємо велику увагу якості нашої продукції. Про що свідчить надсучасна лабораторія та кваліфікована команда фахівців, за спиною яких уже є десятки розробок, які впроваджені в країнах Європи та Азії. Наші матеріали приготовлені на високоякісній сировині європейського виробництва, яку ми самі імпортуємо.

Основні принципи роботи компанії полягають у продуманому застосуванні ретельно підібраних та ефективно працюючих матеріалів, а також у високопрофесійних консультаціях наших спеціалістів. Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні Ваших нагальних потреб.
Наші клієнти одержують
окрім високоякісних продуктів ще ряд сервісних переваг
Індивідуальних підхід до вибору продукції, що найкраще задовольнить їх потреби
Постійну технічну підтримку
Кваліфіковані консуль-тації з впровадження та застосування продукції
Оптимізація рецептур під вимоги клієнта
Компанія «Лаймстоун Україна» є клієнтоорієнтованою компанією. Ким би не були наші клієнти – великі дистриб’ютори, дизайн студії чи приватні будівельні бригади – усі вони повинні відчувати, що їхні потреби є для нас першочерговими. Саме тому нерідко ми розробляємо технології та виробляємо продукти під замовлення окремих клієнтів, тим самим показуючи їхню важливість для нас.

Кожний наш клієнт є впевнений у тому, що він завжди одержить підтримку у вигляді технологічно консалтингу по його проблемах під час виконання оздоблювальних робіт. Результат цих зусиль – довіра замовників, серед яких багато відомих будівельних організацій, дизайн студій і торгівельних компаній.